MENU
 
Dane teleadresowe:
Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego
w Bydgoszczy
ul. Hetmańska 28,
85-039 Bydgoszcz
Platforma zakupowa /Przetargi i Ogłoszenia/

Platforma zakupowa Open Nexus to narzędzie do przejrzystej komunikacji z wykonawcami. wykonawcy składają oferty bezpośrednio na stronie danego postępowania, w którym zamierzają wsiąść udział.
Jeżeli chcą Państwo zostać wykonawcą Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Bydgoszczy, zachęcamy do zapisania się do grup wykonawców. W tym celu należy odwiedzić zakładkę "Zostań wykonawcą", zaznaczyć kategorię oraz zostawić adres e-mail. Dzięki temu będziecie Państwo na bieżąco informowani o wystawianych przez nas postępowaniach zakupowych. W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 17.00 pod nr tel. 22 101 02 02. Zapraszamy do współpracy wszystkich solidnych wykonawców.Adres platformy:

 https://platformazakupowa.pl/pn/witd.bydgoszcz

Informacja z rejestru:
wprowadził: Krzysztof Nowak (2011-02-22 10:38:28)
ostatnia zmiana: Krzysztof Nowak (2021-04-16 09:52:31)
zmieniono: Aktualizacja treści
liczba odsłon: 38143
 
 
X

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności